!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!

Petissimo

Kdo jsme?

Petissimo je dynamicky se rozvíjející mezinárodní webová stránka, která prodává kvalitní potraviny pro zvířata, krmiva, výbavu a doplňky. V evropském regionu kromě České republiky nabízíme krmiva a produkty výbavy pro psy, kočky, hlodavce, ptactvo a koně ještě v dalších 6 zemích (Německo, Rumunsko, Rakousko, Chorvatsko, Slovinsko a Slovensko) každému zodpovědnému majiteli zvířat.

Jaké jsou naše cíle?

Společnost Petissimo byla založena v roce 2006 s tím cílem, aby učinil pohodlně dostupná kvalitní krmiva pro psy pro každého. To vše samozřejmě za příznivější ceny, než za jaké je možné produkty nakoupit v klasických prodejnách. Naše nabídka je již zárukou sama o sobě: do webové prodejny se mohou dostat pouze produkty, jejichž vynikající kvalita je všeobecně uznávána, proto zákazníci nemohou být překvapeni. Většina z produktů je dostupná díky odeslání balíčku ještě týden, ze skladu.

Kam jsme se dostali a kam pokračujme?

2006 – založili jsme naši první webovou prodejnu v Maďarsku. Za nápad webové prodejny můžeme děkovat Dézike, štěněti boxera.

2009 - Rozvoj domácího elektronického obchodu byl i v této oblasti výbušný, v krátkém čase byla spuštěno více než 40 internetových prodejen s tím cílem, aby prodávaly různé produkty pro majitele domácích mazlíčků. Ale stránka Webkutya.hu se brzy dokázala z množství webových stránek vyzdvihnout, a v roce 2009 se stala lídrem na trhu!

2013 - Produktový segment pro kočky v našem obratu činil stále větší část, a pověst o naší webové stránce se dostal i za hranice: dostávali jsme hodně žádostí z okolních zemí, zda umíme dodávat i tam. Vycházejíc z toho, , provozujeme od roku 2013 svou činnost pod názvem Petissimo.hu: Petissimo se stal odborníkem nejen na krmivo pro psy, ale i pro kočky! V tomto roce jsme otevřeli i naši první webovou prodejnu v zahraničí - v Rumunsku. 

2014 – Rozšíření se do Rakouska.

2016 – Německo. 

2017 - V tomto roce jsme začali svou činnost také ve dvou zemích: ve Slovinsku a v Chorvatsku.

2018 - Otevřeli jsme svou webovou prodejnu na Slovensku.

Proč si zákazníci volí nás?

Díky našemu vynikajícímu klientskému servisu své zákazníky dokážeme obsloužit z našich vlastních skladů rychle, spolehlivě a osobně

Naše hodnoty:

distribuce produktů vynikající kvality 

příznivé ceny 

široká nabídka

rychlé a přesné doručení

osobní klientský servis

Jaké ocenění jsme získali?

Pod názvem Petissimo pracujeme s toutéž radostí a týmž entusiasmem, pokud v počátcích, ale v pozadí našich webových prodejen stojí už více než 10leté zkušenosti a také více než 20 tisíc pravidelných zákazníků.

Uznání zákazníků potvrzují i 98% -ní kladné odezvy zákazníků.

Díky úspěšné činnosti naší mateřské společnosti jsme v uplynulých letech získaly následující certifikáty: 

o  Na soutěži "Shop roku 2016" jsme získali dvakrát I. cenu Za kvalitu a Za popularitu, v kategorii Hobby a Příslušenství. Tyto ceny byly přiděleny na základě hlasů a hodnocení našich zákazníků, proto jsme mimořádně hrdí na tým Petissimo. 

o  2016 Cena za internetového prodejce roku, kategorie malých a středních podniků 5. místo.

o  Na soutěži "Shop roku 2017" jsme získali dvakrát I. cenu Za kvalitu a Za popularitu, v kategorii Hobby a Příslušenství. Tyto ceny byly přiděleny na základě hlasů a hodnocení našich zákazníků, proto jsme mimořádně hrdí na tým Petissimo

o  2017 Cena za internetového prodejce roku, kategorie malých a středních podniků 2. místo.  Na soutěži "Shop roku 2016" jsme získali dvakrát I. cenu Za kvalitu a Za popularitu, v kategorii Hobby a Příslušenství.

o  Na soutěži "Shop roku 2018" jsme získali I. cenu Za kvalitu, v kategorii Hobby a Příslušenství.

Jaké produkty nabízíme?

Nabídku našich produktů nepřetržitě rozšiřujeme, v současnosti nabízíme skoro 8000 druhů krmiva, resp. potravy, doplňky, jakož i výstroj super prémiové a prémiové kategorie. Kromě suchých a vlhkých krmiv, soust za odměnu jsme k dispozici našim zákazníkům s nabídkou dietních krmiv, potravinových doplňků, výstroje, jakož i pestrou nabídkou hraček a přípravků na péči.

Jaké značky distribuujeme?

V současnosti nabízíme našim zákazníkům celou nabídku přibližně 120 značek, mezi jinými:

Royal Canin/Royal Canin Veterinary, Brit, Josera, Happy Dog/ Happy Cat, Foresto, Acana, Hill's, Trixie, Eukanuba, Glyco-Flex®, Orijen, Belcando, Frontline, Drontal®, Fit Active, Trovet, Advantix, Scalibor, K9, GF 600, Animonda, Vetri-DMG, Exspot, Kiltix, Julius-K9, Pro Plan, Flatazor, Fypryst, Dog Chow, GIMPET, Chicopee, Profine, Camon, Ecopet, Kennels', N&D

   

    

 

Naše další webové prodejny jsou dostupné zde:

- petissimo.hu

- petissimo.ro

- petissimo.at

- petissimo.de

- petissimo.si

- petissimo.hr

- petissimo.sk

 

Obrať se na nás s důvěrou s jakýmkoli nápadem, návrhem, naši spolupracovníci Ti s radostí pomohou! Naše kontakty můžeš najít zde!

 

S pozdravem,

Tím Petissimo