!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!

Bezpečné nakupování

Mnozí považují nakupování přes internet stále za tabu, bojí se o své osobní údaje, nejsou ochotni poskytovat svou adresu, telefonní číslo, případně se bojí pozdějšího zneužití.

Na Petissimo se můžeš spolehnout na 100%!

Společnost Petissimo Kft. (Dříve společnost Webkutya Kft.) je na trhu krmiv od roku 2006. Jako společnost, která je lídrem na trhu internetového prodeje potravy pro psy a kočky, se svými 25.000 spokojenými klienty je zárukou na to, abys u nás nakupoval/a bez rizika, pohodlně a bezpečně.

 

Používáme 256 bitové SSL šifrování!

U nás je nejen platba platební kartou to, co je bezpečné! U Petissimo celý proces nákupu (registrace, poskytování údajů, přístup, atd.) probíhá na bezpečném kanálu. Nemusíš se obávat toho, že někdo, třeba i ve veřejné internetové kavárně odcizí tvé údaje! Náš certifikát vydala společnost Netlock Kft..

Bezpečná platba platební kartou

Protihodnotu objednaných produktů můžeš v rámci objednávky uhradit i okamžitě, platební kartou. Zárukou pro bezpečnou platbu platební kartou je Borgun a SimplePay. Můžeš použít karty MasterCard, VISA, VISA Electron, American Express, Maestro -zde poslední pouze v tom případě, pokud to emitující banka povoluje - a také webovou kartu, vhodnou pro internetové používání. Tvoje údaje zůstanou až dokonce v dokonalé bezpečnosti, nakolik se platba uskuteční na šifrované stránce Borgun nebo SimplePay. Údaje tvé platební karty spravuje výhradně Borgun nebo SimplePay.na platební platformě opatřené 128 bitovým SSL šifrováním, naše webová prodejna obdrží informace pouze o úspěšnosti transakce. Po dokončení nákupu výsledek platby potvrdíme i v e-mailu, respektive odešleme i takzvaný transakční identifikátor - toto číslo identifikuje směrem k tvé bance platbu platební kartou.

Více informací o platbě platební kartou si můžeš přečíst zde!

Ochrana osobních údajů

U nás poskytnuté osobní údaje (a to i v případě, že ses nezaregistroval / a) nikdy, za žádných okolností neposkytneme třetí osobě. Naše bezpečnostní řešení na vysoké úrovni zaručují, aby k údajům klientům neměly přístup neoprávněné osoby

V případě, že máš další otázky nebo poznámky, kontaktuj náš klientský servis na níže uvedeném telefonním čísle!