!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!
Kennels' Favourite Puppy & Junior+Kennels' Favourite Puppy & Junior+

Kennels' Favourite Puppy & Junior+

Kennels 'Favourite Puppy & Junior + je super prémiové suché krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. 

podrobný popis produktu
Brutto cena: od 1 284 
Kennels' Favourite Puppy & Junior+ 12,5 kg

Kennels' Favourite Puppy & Junior+ 12,5 kg

12,5 kg
Cena: 1 284  (102.72  / kg)
13.23 věrnostní body
Dočasně není sklademUpozornění
Popis produktu
Nutriční hodnoty

Kennels 'Favourite Puppy & Junior + je super prémiové suché krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. 

OMEGA 6:3/EPA+DHA

    Kontrola růstu

    Vlastnosti pro ochranu chrupavek

    H.D.P. / Dobře stravitelný protein

    Přírodní směs antioxidantů

    Kontrola pachu

    8% -ní obsah vlhkosti

Kennels Favourite Puppy & Junior+ je super prémiové suché krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen; bohaté na drůbež a rýži, s formulí ZDRAVÉ KLOUBY, s výtažkem Mohave jukka (Yucca schidigera) - s řízením pachu*

PUPPY & JUNIOR+ byl vyvinut ve spolupráci s holandskými odborníky mezinárodně uznávanými v oblasti veterinární potravy. V případě štěňat velkých a obřích plemen je mimořádně důležité, abychom se vyhnuli bolestem při růstu. Dbejte na to, abyste své štěně krmili PUPPY & JUNIOR + až do jeho věku 18 měsíců, následně přejděte na Adult Dog, High Power, nebo na m-5 super prémiové krmiva, které snižují riziko vzniku artritidy. PUPPY & JUNIOR + prostřednictvím své vynikající kvality a relativně vysokému obsahu výživových látek poskytuje podporu růstu pro štěňata velkých nebo obrovských plemen. PUPPY & JUNIOR + obsahuje mimořádně vysoce koncentrovanou energii oproti těm malým dávkám, které jsou schopna zajistit potřebný přísun energie.

EPA + DHA (omega-3 vícenásobně nasycené mastné kyseliny): Podporují fungování imunitního systému a udržení kondice pokožky. Snižuje zánět kůže, který lze přiřadit k atopickým zánětům kůže. Omega 6 a omega 3 mastné kyseliny jsou obsaženy v krmivu v ideálním poměru 5: 1. 

Kontrola růstu: Nízký obsah vápníku (Ca) a fosforu (P) jsou zárukou pro zdravý vývoj pohybových orgánů. 

Účinné látky na ochranu kloubů (lososový olej, chondroitin sulfát a Novozélandská zelená mušle): Mají kladné účinky na klouby a pomáhají při regeneraci kloubní chrupavky. Zabezpečuje vhodnou mazací schopnost kloubní tekutiny, aby mohla dobře vykonávat svou mazací roli v kloubech. To zajišťuje, aby bylo opotřebení a ztráta kloubů v menší míře, tímto způsobem snižuje riziko vytvoření se artritidy. Účastní se na procesech předcházení zánětů, tím pádem snižuje bolesti kloubů. Zabraňuje odbourávání a znehodnocení chrupavek. Má kladné účinky i vůči kožním zánětům.

H.D.P. / Dobře stravitelné proteiny: Zajišťují optimální trávení, účinnou přeměnu vyživovacích látek, předcházejí nepříznivým reakcím na stravu.

Přírodní směs antioxidantů: Snižují tvorbu volných radikálů, které hrají roli při vzniku a rozvoji rakoviny a ledvinových problémů. Obrátí oslabení sliznice, vyskytující se v důsledku věku. 

Kontrola pachu: Výtažek z Mohave yucca (Yucca schidigera) obsahuje přírodní saponin, který snižuje vznik kyseliny dusičné (amoniak, karbamid, nitrity a nitráty), a snižuje emise škodlivých plynů, respektive nepříjemný zápach stolice a moči. Dále - díky výtažkům z Mohave yukky - zlepšuje přijímání potravy, čím má kladný účinek na střevní flóru. Účinná kombinace speciálních vitamínů podporuje zrak a napomáhá při prevenci jeho zhoršování při postupu věku. 

8% -ní obsah vlhkosti: Působí preventivně při rozmnožování se špatných bakterií, čímž zabraňuje hnití potravy, zaručuje, že složky budou maximálně odolné vůči rozkladu.

Charakteristikou PUPPY & JUNIOR + je dobrá stravitelnost. To poskytuje optimální možnost přísunu výživových látek. V důsledku toho vaše štěně potřebuje jen dávky v malém množství, čímž se snižuje i množství produkované stolice. Vysoký obsah vitamínů a stopových prvků posiluje imunitní systém a podporuje rostoucí vitalitu rostoucích štěňat. Všechny vitamíny a minerální látky, nacházející se v produktu zajišťují řádný a zdravý vývoj vašeho štěněte!

Výhody tohoto krmiva jsou:

- BEZ bolestí růstu

- Vysoký obsah živin a vysoká stravitelnost

- Ideální vývoj tělesného zdraví

- Zdravá pokožka a srst

- Vývoj zdravých zubů, kostí a svalů

- Složky ve vyrovnaném množství, vitaminy a minerální látky

- Bez pachových problémů

Doporučená náhrada:

- Kennels` Favourite Adult Dog 

- Kennels` Favourite Active Rings

- Kennels` Favourite m-5

Složení:

dehydrované drůbeží maso, drcená rýže, výtažek ze živočišných proteinů, živočišný tuk, ječmen, kukuřice, dehydrovaná masa z mrkve, rýžové lupy, rybí moučka, hydrogenovaná želatina, lososový olej, hydrogenovaná kuřecí játra, lněný olej, lecitin, Dihydrogenfosforečnan vápenatý, hydrogenované měkkýši a korýši (bohaté na chondroitiny), výtažek z yucca schidigera 

**** Přírodní výtažek bohatý na tokoferoly (vitamin E), a jako konzervační látka kyselina citrónová, propionát vápenatý, a kyselina sorbová, s povolením EU.

Výživové doplňkové látky:

Vitamin A*: 15,000 IE

Vitamin D3*: 2,000 IE

Vitamin E: 200 mg

Vitamin B1: 4,2 mg

Vitamin B2: 5,5 mg

Vitamin B6: 4,0 mg

Vitamin B12: 41 μg

Vitamin C: 100 mg

Vitamin K3*: 1,6 mg

Biotin: 400 μg

Cholin: 800 mg

Kyselina listová: 1,0 mg

Pantotenát vápenatý: 20 mg

Energetický obsah 4108 Kcal/kg

* Vitamin A (retinylacetát)

* Vitamin D3 (cholekalciferol)

* Vitamin K3 (menadion nikotinamid hydrogensiřičitan)

* E1 Železo (Fe) (monohydrát (II) síranu železnatého) 77 mg/kg

* E5 Mangan (Mn) (oxid manganičitý) 28 mg/kg

* E4 Měď (Cu) (síran (II) měďnatý pentahydrát) 13,5 mg/kg

* E6 Zinek (Zn) (síran zinečnatý monohydrát) 135 mg/kg

* E2 Jód (I) (bezvodý jodičnan vápenatý) 1,4 mg/kg

* E8 Selen (Se) (seleničitan sodný) 0,30 mg/kg

Nutriční hodnoty Množství
Vlhkost 8,0 %
Syrové bílkoviny 30,0 %
Syrový tuk 16,0 %
Syrový popel 5,0 %
Syrové vlákniny 2,3 %
Vápník 0,95 %
Fosfor 0,77 %
Sodík 3,0 gr
Draslík 5,4 gr
Lysin 13,9 gr
Methionin 4,8 gr
Cystein 2,9 gr
Threonin 9,1 gr
Tryptofan 2,2 gr
Kyselina linolenová (ω6) 23,0 gr
Kyselina linolenová 4,5 gr
EPA 1,2 gr
DHA 1,3 gr
Sacharidy 36,7 %
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ