!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!
Chicopee PNL Adult Lamb & RiceChicopee PNL Adult Lamb & Rice

Chicopee PNL Adult Lamb & Rice

Plnohodnotné krmivo pro každé plemeno dospělého psa s citlivým trávením. Od věku 1 let.

podrobný popis produktu
Brutto cena: od 1 770 
Hodnocení: 4.1 / 11 Přečíst všechna hodnocení (0)
Chicopee PNL Adult Lamb & Rice 20 kg

Chicopee PNL Adult Lamb & Rice 20 kg

20 kg
Cena: 1 770  (88.50  / kg)
18.23 věrnostní body
Dočasně není sklademUpozornění
Popis produktu
Nutriční hodnoty

Plnohodnotné krmivo pro každé plemeno dospělého psa s citlivým trávením. Od věku 1 let.

Složení: Drůbeží bílkoviny (sušené), ječmen, pšenice, pšeničná moučka, pšeničná krupice, drůbeží tuk, kukuřice, skopové bílkoviny (sušené, 4%), rýže (4%), rybí moučka, sušené droždí, sušený hrášek, hydrolyzované bílkoviny, uhličitan vápenatý , chlorid vápenatý, chlorid draselný.

Přídavné látky: přídavné látky s nutriční hodnotou/kg: Vitamin A 12,000 IU/kg, Vitamin D3 1.200 IU/kg, Vitamin E 70 mg, Stopové prvky/kg: Zinek (jako oxid zinečnatý) 70mg, Měď (síran měďnatý, pentahydrát) 10 mg, Jód (jodičnan vápenatý, anhydrous) 2mg, Selen (seleničitan sodný) 0,2 mg.

Speciální charakteristiky:

- Bez obsahu pšenice

Krmiva neobsahují pšenici, výhradně zdroje uhlohydrátů vynikající kvality, proto krmivo poskytuje optimální a snadné trávení.

- Přírodní ochrana buněk

Takové antioxidanty se značným významem, jako například vitamin E a stopové prvky, jako je selen, chrání organismus od škodlivých účinků vedlejších produktů vznikajících během metabolismu.

- Optimalizovaná energetická hladina Zvýšené množství lehce stravitelných bílkovin a tuky vynikající kvality podporují optimální vývoj štěňat.

- Vyrovnaný zdroj výživových látek Vyrovnaný obsah výživových látek znamená, že krmena množství je menší, čímž se odbřemení žaludek a střevní trakt.

- Péče o zuby a tlamu

Rozměry a povrchové vlastnosti granulí nabádají k lepšímu přezouvání, broušení s kladnými účinky očistí povrch zubů.

- Zvýšený přenos energie

Zvýšený obsah tuku zajišťuje optimální energii v koncentrovaném množství, v lehce stravitelné formě, zejména pro psy se speciálními požadavky.

- Optimální přísun bílkovin

Lehce stravitelné bílkoviny vynikající kvality (například drůbež) podporují organismus aminokyselinami, které jsou nezbytné v rámci vývoje svalstva.

- Jasně lesklá srst

Bílkoviny vynikající kvality a droždí napomáhají vytvoření lesklé srsti a hladké pokožky.

Nutriční hodnoty Množství
Vápník 1,3%
Fosfor 0,9%
Syrový popel 6%
Syrové vlákniny 2,5%
Obsah tuku 10%
Bílkoviny 24%
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ