!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!
Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psy
Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psyHill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psy

Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psy

Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psy zklidňuje a zmírňuje stresem vyvolané trávení psů pod 14 kg.

podrobný popis produktu
Na problémy s trávicím systémem
Popis produktu
Nutriční hodnoty
Návod na dávkování

Hill's Prescription Diet i/d Stress Mini Digestive Care suché krmivo pro psy zklidňuje a zmírňuje stresem vyvolané trávení psů pod 14 kg.

Před tím, než svému zvířeti poskytnete veterinární dietní suché nebo mokré krmivo, v každém případě svého veterináře a vyžádejte si jeho názor. Během doby používání takových krmiv se doporučuje pravidelný dozor nad zvířetem a kontrolní veterinární vyšetření. Pokud by se stav vašeho mazlíčka za toto období zhoršovalo, v každém případě to oznamte svému veterináři a vyžádejte jeho názor.

Návrh na použití:

- Gastrointestinální poruchy související se stresem *:

- Stresovaná kolitida

- Syndrom dráždivého tračníku *

* U psů menších než 14 kg

Nedoporučuje se:

- Pro štěňata

- Pro březí nebo kojící feny

Další informace:

- přidání extra hydrolyzátu mléčné bílkoviny je nezbytné pro dosažení optimálního účinku

- Může být dány v případě možné stresové situace (stěhování, ohňostroj, STD.), Resp. při chronických gastrointestinálních onemocněních vyvolané stresem

- Plnohodnotné, vyrovnávány krmivo pro dospělé psy menších než 14 kg, může být dlouhodobě podávány.

Dále Vám doporučujeme následující výrobky:

- Akutní gastrointestinální onemocnění: Prescription Diet i/d

- Gastrointestinální poruchy vyžadující dietu s nízkým obsahem tuků: Prescription Diet i/d Low Fat

- V případě gastrointestinálních poruch, když se dá předpokládat citlivost na krmivo: Prescription Diet i/d Sensitive.

Složení: Pivovarská rýže, kukuřičný škrob, pšenice, kukuřičné lepek krmný, kuřecí maso (18%) a krůtí maso, travní extrakt, lněné semeno, červená řepa, minerály, živočišné tuky, ječmen, oves, kořenový prášek ze zázvoru, sojový olej, vitamíny, L-karnitin, hydrolyzát mléčné bílkoviny, stopové prvky, taurin a beta-karoten. Přírodní antioxidant (směs tokoferolu).

Nutriční hodnoty Množství
Metabolizovatelná energie 1402 kJ/100g
Energetický obsah 335 kcal/100g
Beta-karoten 1,5 mg/kg
Vitamin C 90 mg/kg
Vitamin E 550 mg/kg
Vitamin D 802 NE/kg
Vitamin A 8231 NE/kg
L-karnitin 325 mg/kg
Taurin 928 mg/kg
Omega-6 2,03%
Omega-3 0,80%
Hořčík 0,09%
Draslík 0,87%
Sodík 0,33%
Fosfor 0,58%
Vápník 0,74%
Vlhkost 8,5%
Vlákniny 1,6%
Sacharidy 53,5%
Tuk 7,8%
Bílkoviny 23,3%
Hmotnost Hmotnost Snižování hmotnosti
1-2.5 kg 55-75 g
2.5-5 kg 95-130 g
5-10 kg 160-220 g
10-20 kg 265-365 g
20-30 kg 360-495 g
30-40 kg 445-615 g
40-50 kg 530-730 g
50-100 kg 11g/ttkg g
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ