!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!
Kennels' Favourite m-5 Cold PressedKennels' Favourite m-5 Cold PressedKennels' Favourite m-5 Cold Pressed
Kennels' Favourite m-5 Cold Pressed
Kennels' Favourite m-5 Cold Pressed

Kennels' Favourite m-5 Cold Pressed

Kennels' Favourite m-5 super prémiové suché krmivo lisované za studena (pelet) pro dospělé psy každého plemene. 

podrobný popis produktu
Brutto cena: od 1 438 
Kennels' Favourite m-5 Cold Pressed 15 kg

Kennels' Favourite m-5 Cold Pressed 15 kg

15 kg
Cena: 1 438  (95.87  / kg)
14.81 věrnostní body
Dočasně není sklademUpozornění
Popis produktu
Nutriční hodnoty

Kennels' Favourite m-5 super prémiové suché krmivo lisované za studena (pelet) pro dospělé psy každého plemene. 

OMEGA 6:3/EPA+DHA

    Vysoká energetická hodnota

    Žraločí chrupavky

    Novozélandská zelená mušle

    Chelát železitý

    Obohacené o B-vitamínový komplex

    H.D.P. / Dobře stravitelné proteiny

    Obohacené o prebiotika (MOS)

    Přírodní směs antioxidantů

Kennels' Favourite m-5 super prémiové suché krmivo lisované za studena (pelet) pro dospělé psy každého plemene; Se směsí na ochranu chrupavek*

m-5 je jedinečným Super Prémiovým produktem na evropském trhu krmiv. Prostřednictvím tohoto krmiva jsme se u Kennels' Favourite snažili o to, abychom se k přírodě dostali tak blízko, jak je to jen možné. Je to tuhé suché krmivo lisované za studena s vysokou hladinou výživových látek. Toto krmivo je vhodné pro všechny plemena psů jakéhokoliv věku, vedle toho je ideální pro psy větších plemen, pracovní nebo starší psy. Snižuje riziko zkroucení střev, je lehce stravitelné. To vše je možné díky jedinečné formule: sousta se rozpadají štěpením se od jejich středu, což znamená, že se do žaludku a střev dostává maximální množství výživových látek. Kromě toho je výhodou m-5 to, že reguluje vyprazdňování. Pokud náhodou podáte z krmiva příliš mnoho, anální žlázy zůstanou přirozeným způsobem suché. Pokud určitou dobu budete aplikovat toto krmivo, jako výsledek můžete zjistit, že se na nos vrátí pigmenty, srst se stane hustší a feny se začnou znovu hárat.

EPA + DHA (omega-3 vícenásobně nasycené mastné kyseliny): Podporují fungování imunitního systému a udržení kondice pokožky. Snižuje zánětlivé reakce vytvářející se při atopickém kožním zánětu, jakož i zánět kostí a kloubů. Omega 6 a 3 mastné kyseliny jsou v krmivu přítomny v ideálním poměru 5: 1.

Žraločí chrupavky: Bohaté na přírodní účinné látky pro snižování zánětů, a na takové esenciální stavební látky, jako jsou glukozaminiglykány (GAG) a chondroitin sulfát, které znovu vybudují potřebné součásti chrupavek. Zvyšuje přísun vody do kloubů a přijímání tekutin chrupavkou. Napomáhá při snižování zánětu, prostřednictvím toho bolesti chrupavek, čímž se zvyšuje pohyblivost. Chrupavce propůjčuje pružnost, ohebnost a sílu. Kromě toho má příznivé účinky na příznaky zanícené pokožky. Pomáhá při udržování dobrého všeobecného pocitu.

Výtažek z novozélandské zelené mušle (NZGLM): Ve vysoké koncentraci obsahuje glukosamin, chondroitin sulfát - vysokomolekulární mukopolysacharidy, B-vitamínový komplex, protein a minerální látky a Omega-3 mastné kyseliny. Snižuje příznaky artritidy, jako jsou kulhání a napomáhá při pohyblivosti kloubů. Kromě toho je možné ji použít i v případě nemocí dysmenorrhea a zánětu střev.

Chelát železitý: Biologicky aktivní přídavná látka do potravy, která obnovuje normální hladinu železa v krvi bez dráždění sliznice trávicích orgánů. Napomáhá trávení.

Účinné látky na ochranu kloubů (lososový olej, chondroitin sulfát a Novozélandská zelená mušle): Má kladné účinky na klouby a podporuje regeneraci kloubní chrupavky. Zvyšuje přísun vody do kloubů a prostřednictvím toho mazání kloubů. Účastní se na procesech snižování zánětů, čímž snižuje bolesti kloubů. Chrupavce propůjčuje pružnost a ohebnost.

Obohacené o B --vitamínový komplex: Hraje důležitou roli při metabolismu buněk. Podporuje a zvyšuje metabolismus. Udržuje zdraví pokožky a svalové tóny. Podporuje funkce imunitního a nervového systému. Podporuje růst a dělení buněk, prostřednictvím čehož napomáhá při prevenci chudokrevnosti. Každý vitamin B je rozpustný ve vodě a rozšiřuje se v celém těle. Většinu vitaminů B je třeba pravidelně doplňovat, nakolik se nepotřebné množství vyloučí v moči.

Obohacené o prebiotika (MOS): chrání střeva před patogenními bakteriemi.

H.D.P. / Dobře stravitelné proteiny: Zajišťují optimální trávení, účinnou přeměnu vyživovacích látek, předcházejí nepříznivým reakcím na stravu.

Přírodní směs antioxidantů: Snižují tvorbu volných radikálů, které hrají roli při vzniku a rozvoji rakoviny a ledvinových problémů. Obrátí oslabení sliznice, vyskytující se v důsledku věku.

Díky tomuto krmivu se metabolismus zrychluje, důkazem toho je kompaktní stolice, která prokazuje, že se v těle využilo skoro celé množství potravy. Váš pes se dostává do nejlepší formy.

Jedno krmivo, množství příležitostí!

Výhody krmiva

- Maximální přirozenost

- Maximální vitalita

- Maximální energie a síla

- Maximální strávitreľnosť

- Maximální dlouhotrvající klouby 

Mimořádně hospodárné krmivo!

Složení:

částečně uvařená rýže, dehydrované hovězí maso, dehydrované drůbeží maso, zdroje živočišných proteinů, dehydrovaný palmový tuk (bohatý na fosfolipidy), hovězí tuk (lůj), sušená masa z mrkve, sušený hemoglobin, částečně uvařená hnědá rýže, dehydrované výtažky z pivních kvasinek (zdroj mannan-oligosacharidů), lecitin, čistá Novozélandská zelená mušle, prášek z čistých zelených mušlí Perna Canaliculus (zdroj glukosaminu a chondroitin sulfátu), žraločí chrupavky z hlubin moře (zdroj glukosaminu - a chondroitin sulfátu).

**** Přírodní výtažek bohatý na tokoferoly (vitamin E) snižující oxidační účinky a jako konzervační látka kyselina citrónová, propionát vápenatý, a kyselina sorbová, s povolením EU.

Výživové doplňkové látky:

Vitamin A*: 15,000 IE

Vitamin D3*: 1,500 IE

Vitamin E: 175 mg

Vitamin B1: 15,0 mg

Vitamin B2: 8,0 mg

Vitamin B6: 6,0 mg

Vitamin B12: 50 μg

Vitamin C: 75 mg

Vitamin K3*: 3,0 mg

Biotin: 150 μg

Cholin: 1,500 mg

Kyselina listová: 2,0 mg

Pantotenát vápenatý: 18 mg

Energetický obsah 4140 Kcal/kg

* Vitamin A (retinylacetát)

* Vitamin D3 (cholekalciferol)

* Vitamin K3 (menadion nikotinamid hydrogensiřičitan)

* E1 Železo (Fe) (monohydrát (II) síranu železnatého) 124 mg/kg

* E5 Mangan (Mn) (oxid manganičitý) 47 mg/kg

* E4 Měď (Cu) (síran (II) měďnatý pentahydrát) 13,5 mg/kg

* E6 Zinek (Zn) (síran zinečnatý monohydrát) 102 mg/kg

* E2 Jód (I) (bezvodý jodičnan vápenatý) 1,6 mg/kg

* E8 Selen (Se) (seleničitan sodný) 0,50 mg/kg

Nutriční hodnoty Množství
Vlhkost 10,0 %
Syrové bílkoviny 24,0 %
Syrový tuk 15,0 %
Syrový popel 7,0 %
Syrové vlákniny 3,8 %
Vápník 1,50 %
Fosfor 0,92 %
Sodík 3,4 gr
Draslík 4,5 gr
Lysin 12,4 gr
Methionin 5,9 gr
Cystein 5,0 gr
Threonin 3,2 gr
Tryptofan 2,1 gr
EPA 1,0 gr
DHA 1,1 gr
Sacharidy 33,0 %
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ