!!! Vážení zákazníci! Rádi bychom vás informovali, že naše telefonní linka je momentálně nedostupná. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište na info@petissimo.cz. Děkujeme za pochopení. !!!
Kennels' Favourite High PowerKennels' Favourite High Power

Kennels' Favourite High Power

Kennels 'Favourite High Power super prémiové suché krmivo díky svým složkám na ochranu srdce a kloubů je vhodné pro kteréhokoliv dospělého psa, který je vystaven mimořádné zátěži. Vedle toho je vynikající i pro březí a kojící feny 

podrobný popis produktu
Popis produktu
Nutriční hodnoty

Kennels 'Favourite High Power super prémiové suché krmivo díky svým složkám na ochranu srdce a kloubů je vhodné pro kteréhokoliv dospělého psa, který je vystaven mimořádné zátěži. Vedle toho je vynikající i pro březí a kojící feny 

OMEGA 6: 3 / EPA + DHA

  •     Mimořádně vysoká energetická hodnota
  •     Vlastnosti pro ochranu kloubů
  •     Účinek pro ochranu srdce
  •     Obohacené o prebiotika (MOS)
  •     H.D.P. / Dobře stravitelné proteiny
  •     Přírodní směs antioxidantů
  •     8% obsah vlhkosti

Kennels Favourite HIGH POWER super prémiové suché krmivo díky svým slozka na ochranu srdce a kloubů je vhodné pro kteréhokoliv dospělého psa, který je vystaven Mimořádné zátěži. Vedle toho je vynikající i pro Březí a kojící feny *

HIGH POWER je speciální Super Prémiové krmivo! Toto krmivo je mimořádně vhodné pro plemene velkého a obrovského vzrůstu, jako jsou Například plemene Molosser a sportovní psi, nebe pro psy žijící aktivní život, jako jsou pracovní psi. Vedle toho je to speciální krmivo pro psy disponující krčením pokožky nebe přílišnému ukrývání tuku, jako jsou mastifové, Bullmastif, stopařských psi, Bulldog a Šar pej. Krmivo je takové vynikající pro Březí nebe kojící feny velkých plemen.

Pro Březí feny je HIGH POWER ideální kompletní krmivo v důsledku jejich zvýšené potřeby živin, zejména v Posledních 3-4 týdnech březosti. Prostřednictvím toho vaše fena dokáže ve svém těle nahromadit dostatečné množství rezervy, která je potřebná při později produkovaného mléka. Co se tyče koncentrace a rovnováhy krmiva, největšího požadavky disponují kojící feny. Tyto podmínky jsou vhodné pro rychlý a vyrovnaný vývoj mláďat. Energetický obsah HIGH POWER s mimořádně vysokými koncentracemi je V souladu s relativně malými dávkami, které jsou Potřeby pro zásobování energií. HIGH POWER je oblíbený při vyživována kojících fen, nakolik je ideálním Základem pro tvorbu mléka, iv případě velkého počtu mláďat.

EPA + DHA (omega-3 Vícenásobné nasycené mastné kyseliny): podporuj fungování imunitního systému a udržení kondice pokožky. Snižuje zánětlivých reakce vytvářející se při atopickém kožním Žaneta, jakož i zánět kostí a kloubů. Omega 6 a 3 mastné kyseliny jsou v krmivu přítomen v ideálním poměru 5: 1.

Účinné látky na ochranu kloubů (lososový olej, chondroitin sulfát a Novozélandská zelená mušle): Má kladné účinky na klouby a podporuje regeneraci kloubní chrupavky. Zvyšuje přísun vody do kloubů a skrze toho mazání kloubů. Účastni se na procesech snižování Žaneta, čímž snižuje bolesti kloubů. Zabraňuje částečnou nebo úplnému opotřebení chrupavky prostřednictvím toho zmírnil bolesti v kloubech. Zabezpečuje vhodnou mazací schopnost kloubní tekutiny, aby mohla dobře vykonávat svou mazací roli v kloubech. Má kladné účinky i vůči kožnímu zánětům.

Ochrana a léčení srdce (taurin): Taurin (2-aminoetanová kyselina) je organická kyselina, která Sestává z methioninu a cysteinu. Je Nezbytná pro správné fungování srdce. Taurin sehrává podstatnou roli ve fungování srdečního svalu. L-karnitin napomáhá při normalizaci fungování srdce. Kombinace taurinu a L-karnitinu přidána do potravy napomáhá při prevenci vzniku srdečních chorob. Díky HIGH POWER je u psů trpících cardiomyopathií možné zanechat Léčba Léky.

H.D.P. / Proteiny s dobrou schopností jejich strávení. Zajišťují optimální trávení, účinnou přeměnu vyživovacích látek, predcházejí nepříznivých reakcích na stravu.

Přírodní směs antioxidantů: snižují tvorbu volných radikálů, které hrají roli při vzniku a rozvoji rakoviny a Ledvinová problémů. Obrátí oslabení sliznice, vyskytujícím se v důsledku věku.

Přírodní směs antioxidantů: snižují tvorbu volných radikálů, které hrají roli při vzniku a rozvoji rakoviny a Ledvinová problémů. Obrátí oslabení sliznice, vyskytujícím se v důsledku věku.

8% obsah vlhkosti: působí preventivně při rozmnožování se špatných bakterií, čímž zabraňuje zahnívání potravy, zaručuje, že složky budou maximálně odolné vůči rozkladu.

Díky tomuto krmivu se metabolismus zrychluje, důkazem toho je kompaktní stolice, která prokazuje, že se v těle využilo skoro celé množství potravy. Váš pes se dostává do nejlepší formy.

Jedno krmivo, množství příležitostí!

Výhody krmiva:

- Mimořádně vysoká energetická hodnota

- Mimořádně dobrá stravitelnost

- Vysoká výživová hodnota

- Ochrana kloubů

- bez zápachu u psů s rozsáhlou pokrčenou srstí a bez přílišného uchovávání tukov

- Mimořádně hospodárné krmivo!

Složení:

výtažek ze živočišných proteinů, drůbeží tuk, živočišný tuk, ječmen, pšeničné lupy, pšenice, kukuřice, výtažek z kostí, rybí moučka, dehydrovaná masa z mrkvi, dehydrované výtažky z pivních kvasinek (zdroj mannan-oligosacharidů), Lněný semínka, hydrogenovaná želatina, rybí olej (losos), celá sušená vejce, hydrogenovaná kuřecí játra, Dihydrogenfosforečnan vápenatý, lecitin, chlorid sodný, taurin, hydrogenované měkkýši a korýši (bohaté na glukosaminy), hydrogenovaného výtažek z chrupavek (bohatý na chondroitin).

**** Přírodní výtažek bohatý na tokoferoly (vitamin E), a jako konzervační látka kyselina citrónová, propionát vápenatý, a kyselina sorbová, s povolením EU.

Výživové doplňkové látky:

Vitamin A *: 20,000 IE

Vitamin D3 *: 2,400 IE

Vitamin E: 200 mg

Vitamin B1: 8,0 mg

Vitamin B2: 7,1 mg

Vitamin B6: 6,2 mg

Vitamin B12: 46 mikrogramů

Vitamin C: 40 mg

Vitamin K3 *: 1,6 mg

Biotin: 400 mikrogramů

Cholin: 1,100 mg

Kyselina listová: 5,3 mg

Pantotenát vápenatý: 27 mg

Taurin: 375 mg

Energetický obsah 4140 Kcal / kg

* Vitamin A (retinylacetát)

* Vitamin D3 (cholekalciferol)

* Vitamin K3 (menadion nikotinamid hydrogensiřičitanu)

* E1 Železo (Fe) (monohydrát (II) síranu železnatého) 100 mg / kg

* E5 Mangan (Mn) (oxid manganičitý) 42 mg / kg

* E4 Měď (Cu) (síran (II) měďnatý pentahydrát) 13,5 mg / kg

* E6 Zinek (Zn) (síran zinečnatý monohydrát) 180 mg / kg

* E2 Jód (I) (bezvodý jodičnan vápenatý) 1,6 mg / kg

* E8 Selen (Se) (seleničitan sodný) 0,30 mg / kg

Nutriční hodnoty Množství
Vlhkost 8,0 %
Syrové bílkoviny 30,5 %
Syrový tuk 20,0 %
Syrový popel 8,1 %
Syrové vlákniny 3,4 %
Vápník 1,95 %
Fosfor 1,30 %
Sodík 3,5 gr
Draslík 6,5 gr
Lysin 15,0
Methionin 5,0 gr
Cystein 3,2 gr
Threonin 10,2 gr
Tryptofan 2,5 gr
Kyselina linolenová (ω6) 30,0 gr
Kyselina linolenová 5,0 gr
EPA 1,2 gr
DHA 1,2 gr
Sacharidy 28,0 %
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ